Ballina Etiketimet Gjeneve

Etiketim: gjeneve

ZVICËR – OKB: Ushtria siriane e akuzuar për dhunë sistematike...

GJENEVË, 15 mars /ATSH-AFP/ - Ushtarë të ushtrisë siriane dhe milicë mbështetës të regjimit kanë ushtuar në mënyrë sistematike akte dhune dhe abuzime seksuale kundër...

ZVICËR – OKB: Presidenti Duterte ka nevojë për një ekzaminim psikiatrik

GJENEVË, 9 mars /ATSH-AFP/ - Komisioneri i lartë i OKB-së për të Drejtat e Njeriut, Zeid Ra'ad Al Jussein deklaroi sot se presidenti filipinas,...

SOFT NEWS – I larguar 400 kilometra, e kthen në shtëpi…...

GJENEVË, 26 shkurt /ATSH-AFP/ – Një qen u gjet në Zvicër, 400 kilometra larg banesës së pronarëve, që jetonin në Frankfurt, Gjermani, në përfundim...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA