Ballina Etiketimet Gjana

Etiketim: gjana

KPK ndërpret procesin e rivlerësimit kalimtar për ish-prokurorin e Durrësit, Agron...

TIRANË, 1 shtator/ATSH/ Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi ndërprerjen e procesit të rivlerësimit kalimtar për subjektin e rivlerësimit, Agron Gjana. Gjana, gjatë periudhës së...

Zgjedhjet e brendshme/ Lulzim Basha rikonfirmohet në krye të PD-së

TIRANË, 14 qershor /ATSH – I. Vata/ Kryetari i Komisionit Zgjedhor në PD, Jemin Gjana shpalli sot zyrtarisht kryetar të PD-së, Lulzim Bashën, pas...

Zgjedhjet për kreun e ri të PD-së/Gjana: Deri në orën 13.00,...

TIRANË, 13 qershor /ATSH/ Partia Demokratike po zhvillon sot zgjedhjet për kreun e ri të saj, ku në garë janë Lulzim Basha, i cili...

Zgjedhjet në PD/Gjana: Mungesa e emrit në listë, çështje teknike e...

TIRANË, 13 qershor /ATSH/ Partia Demokratike po zhvillon sot zgjedhjet për kryetarin e ri të saj, që kanë nisur në orën mëngjesin e së...

Zgjedhjet në PD/ Votojnë deri më tani 17.2% e anëtarësisë, Gjana:...

TIRANË, 13 qershor/ATSH/ Partia Demokratike po zhvillon sot zgjedhjet për kreun e ri të saj, ku në garë janë Lulzim Basha, i cili rikandidon...

Zgjedhjet në PD/ Gjana: Miratuam listën paraprake të komisionerëve, po shpërndahen...

TIRANË, 12 qershor /ATSH – I. Vata/ Kryetari i Komisionit të Zgjedhjeve në PD, Jemin Gjana deklaroi sot se komisioni ka miratuar listën paraprake...

Gjana: Garanci të reja për garë të barabartë mes kandidatëve për...

TIRANË, 9 qershor /ATSH – I. Vata/ Komisioni Zgjedhor në PD vendosi garanci të reja për garë të barabartë mes kandidatëve për kryetar të...

Zgjedhjet në PD/ Gjana: Transparencë dhe rregulla të barabarta në garë...

TIRANË, 27 maj /ATSH – I. Vata/ Kryetari i Komisionit Zgjedhor në PD, Jemin Gjana deklaroi sot se Komisioni Zgjedhor për Kryetarin e PD...

Në misionin human drejt Italisë, infermieri Gjana: Vendimi personal dhe një...

TIRANË, 30 mars/ATSH/ Korab Gjana, pjesë e grupit prej 30 mjekësh dhe infermierësh që u nis dy ditë më parë në misionin human për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA