Ballina Etiketimet Gardian

Etiketim: gardian

SHBA – Pompeo: Të gjitha bankat të ndërpresin lidhjet me Gardianët...

UASHINGTON, 8 prill /ATSH-AFP/ - Shefi amerikan i diplomacisë, Mike Pompeo i bëri sot thirrje të gjitha sipërmarrjeve dhe bankave në të gjithë botën...

SHBA – Garda Revolucionare iraniane në listën amerikane të organizatave terroriste

UASHINGTON, 8 prill /ATSH-AFP/ - SHBA-ja ka vendosur zyrtarisht Gardën Revolucionare iraniane në listën e saj të organizatave terroriste të huaja, duke sjellë rrezikun...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA