Ballina Etiketimet Gajata Metani

Etiketim: Gajata Metani

Gjata: Emërimi në ILD i Artur Metanit, antikushtetues dhe i paligjshëm

TIRANË, 21 janar /ATSH - I. Vata/- Sekretari për Çështjet Ligjore të PD-së, Çlirim Gjata e ka konsideruar emërimin e Artur Metanit në krye...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA