Ballina Etiketimet FREKUENCE

Etiketim: FREKUENCE

TEKNOLOGJI – Shkencëtarët shndërrojnë ADN-në në muzikë dhe animacion

ANKARA, 19 maj /ATSH-AA/ - ADN-ja njerëzore është shndërruar në nota muzikore dhe vizualizuar nga një program kompjuterik në një universitet në kryeqytetin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA