Ballina Etiketimet “Fondit te Krijimtarisë Letrare për të Rinj 2021”

Etiketim: “Fondit te Krijimtarisë Letrare për të Rinj 2021”

QKLL organizon konkursin e përvitshëm “Fondit të Krijimtarisë Letrare për të...

TIRANË, 12 maj/ATSH/ Qendra Kombëtare të Librit dhe Leximit (QKLL) si çdo vit shpall thirrjen për aplikime në “Fondin e Krijimtarisë Letrare për të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA