Ballina Etiketimet Fkm

Etiketim: fkm

KINË – FMN: Tensionet tregtare ulin me 0,8 % PBB-në globale

PEKIN, 21 nëntor /ATSH-DPA/ - Shefja e Fondit Monetar Ndërkombëtar paralajmëroi se tensionet tregtare dhe pasiguritë që mund të vijnë mund të ulin 0,8...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA