Ballina Etiketimet Festivali Letrar për të Rinj “Tirana Gate-2020”

Etiketim: Festivali Letrar për të Rinj “Tirana Gate-2020”

FOTO/ “Të jetosh në pandemi”, ndahen çmimet e Festivalit Letrar “Tirana...

Tiranë 30 Tetor/ATSH-Bledi Naska/ U zhvillua edicioni i gjashtë i seksionit të dytë për krijuesit e rinj, "Tirana Gate 2020" ku u ndanë dhe...

FOTO/ Shpallen fituesit e Festivalit Letrar për të Rinj, Veliaj: Festivalet...

TIRANË, 12 qershor /ATSH/ Festivali Letrar për të Rinj “Tirana Gate-2020” shpalli sot fituesit e Edicionit VI në tri kategori, ese, prozë dhe poezi,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA