Ballina Etiketimet Festivali i Resë

Etiketim: Festivali i Resë

Supriza dhe tinguj të përzgjedhur/ Mbyllet edicioni i pestë i “Festivalit...

TIRANË, 26 qershor /ATSH/ Mbrëmë është mbyllur edhe edicioni i pestë i festivalit të Resë i cili ndezi atmosferën në kryeqytet për më tepër...

“Tango vere”, mbrëmje poetike për publikun në “Festivalin e Resë”

TIRANË, 24 qershor /ATSH – B. Naska/ Ditën e djeshme në "Festivalin e Resë" që po vijon në Tiranë, një pjesë e këtij eventi...

Festivali i Resë/ Vëllezërit Zena sjellin tinguj të magjishëm për publikun...

TIRANË, 23 qershor /ATSH – B. Naska/ Festivali i Resë solli mbrëmjen e djeshme performancën e vëllezërve Zena, aq të njohur të muzikës popullore...

Elhaida Dani ndez atmosferën në “Festivalin e Resë” në kryeqytet

TIRANË, 22 qershor /ATSH – B. Naska/ "Festivali i Resë" vijoi mbrëmjen e djeshme në ambientet përpara "Galerisë së Arteve" me një të ftuar...

Tinguj dhe rryma kontemporane me taban shqiptar nga artisti Plator Gashi...

TIRANË, 18 qershor /ATSH – B. Naska/ Mbrëmjen e djeshme në ambientet e veçanta të “Resë” përpara Galerisë së Arteve në kryeqytet, ka vazhduar...

Folklori dhe tradita artistike tiranase ndezin atmosferën tek “Reja”

TIRANË, 16 qershor /ATSH – B. Naska/ Mbrëmjen e djeshme në ambientet e “Resë së Tiranës” ka vazhduar “Festivali i Resë” me një mbrëmje...

“Festivali i Resë” në edicionin e pestë sjell ritmin latin në...

TIRANË, 15 qershor /ATSH – B. Naska/ Mbrëmjen e djeshme tek Reja e Tiranës ka vijuar "Festivali i Resë" i cili vjen në këtë...

FOTO/ Nis edicioni i tretë “Cloud Fest”, Tirana kthehet në kryeqendrën...

TIRANË, 18 maj /ATSH/ - Për të tretin edicion radhazi, nisi dje Festivali i Resë, “Cloud Fest”, ku për 15 ditë me radhë, 214...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA