Ballina Etiketimet Farma Sotira

Etiketim: Farma Sotira

Farma Sotira, alternativë dhe vlerë e shtuar në ofrimin e kulinarisë...

TIRANË, 23 gusht/ATSH/ Farma Sotira, e ndodhur në rrugën kombëtare Leskovik-Ersekë është një tjetër shembull se si me punë dhe vendosmëri mund të krijohet...

FOTO/ Ersekë, Farma Sotira pajiset me certifikatën e agroturizmit

TIRANË, 22 qershor /ATSH/ - Farma Sotira, e pozicionuar në Leskovik të Korçës, një nga fermat më të famshme në vend, është padiskutim një...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA