Ballina Etiketimet Familjet në nevojë

Etiketim: familjet në nevojë

Operacionet humanitare/Qeveria ka trokitur në dyert e 147 663 familjeve deri...

TIRANË, 3 prill/ATSH- A. Fortuzi/ Kryeministri Edi Rama, gjatë një bashkëbisedimi me qytetarët, duke iu përgjigjur interesit lidhur me ndihmat për familjet në nevojë,...

Ndihmat për familjet në nevojë, mblidhet shtabi koordinues në Elbasan

TIRANË, 23 mars/ATSH/ Në prefekturën e Elbasanit u zhvillua sot mbledhja e shtabit koordinues për ofrimin e asistencës të shtresave në nevojë në bazë...

Mbi 34% më shumë gra kryefamiljare, përfituese të ndihmës ekonomike

TIRANË, 11 shkurt /ATSH-A.ALLA/ - “Skema e re e ndihmës ekonomike po mbështet gratë kryefamiljare dhe kategoritë më në nevojë, duke larguar njëherë e mirë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA