Ballina Etiketimet Elona

Etiketim: Elona

GREQI – Presidentja Sakellaropolu falenderon emigranten shqiptare për maskat e bëra...

ATHINË, 1 prill /ATSH/ - Presidentja e Greqisë, Katerina Sakellaropolu e ka telefonuar dhe e ka falenderuar një emigrante shqiptare që me gjestin e...

GREQI – Elona, shqiptarja që i fali spitalit të Grevenesë maskat...

ATHINË, 31 mars /ATSH-ANA/ - Kur e morën në telefon nga spitali i Grevenesë dhe i kërkuan nëse mund të përgatiste 600 maska kirurgjikale,...

U transferua në Stamboll për kurim, 15-vjeçarja merr trajtimin e duhur...

TIRANË, 23 gusht /ATSH/ - Elona, 15-vjeçarja e prekur nga një sëmundje shumë e rrallë dhe e rëndë është duke marrë trajtimın e duhur...

Historia e Elonës dhe Mazhidit/ Dashuria për natyrën dhe ndërtimi i...

TIRANË, 17 qershor /ATSH/ - Elona Bejo dhe bashkëshorti i saj francez Mazhidi mes natyrës mbresëlënëse dhe klimës së shkëlqyer në fshatin Ballaban të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA