Ballina Etiketimet Eliminatore

Etiketim: eliminatore

Eliminatoret e Europianit 2022/ Kombëtarja e femrave vijon përgatitjet për sfidat...

TIRANË, 25 nëntor /ATSH/ -Ka nisur në fillim të javës grumbullimi i Kombëtares A së femrave në kuadër të dy ndeshjeve zyrtare për eliminatoret...

Eliminatoret EURO 2021/ Kombëtarja shqiptare e femrave fiton në transfertë përballë...

TIRANË, 11 mars /ATSH/ Kombëtarja shqiptare e femrave ka luajtur ditën e sotme ndeshjen e radhës eliminatore për UEFA Women’s Euro 2021 që do...

Reja: I emocionuar që do të jem trajneri i parë në...

TIRANË, 10 nëntor/ATSH-Arbi Fortuzi/ Trajneri i Kombëtares Edi Reja, është shprehur tepër i emocionuar dhe krenar që do të jetë tekniku i parë i...

Përballjet me Andorrën e Francën, rikthehen Uzuni e Xhaka

TIRANË, 10 nëntor/ATSH-Arbi Fortuzi/ Trajneri Edi Reja ka publikuar listën e të grumbulluarve në Kombëtaren e Shqipërisë, ku bie në sy rikthimi i Taulant...

Shqipëria i fillon me humbje eliminatoret e Euro 2020

SHKODËR, 22 mars /ATSH/ - Shqipëria humbi sot në mbrëmje ndeshjen e parë kundër Turqisë, e vlefshme për eliminatoret e Euro 2020, grupi H,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA