Ballina Etiketimet Elektrifikim

Etiketim: elektrifikim

Energji në parametra optimalë në Goricaj/ Braçe: Koha për të vijuar...

TIRANË, 22 janar /ATSH/ Zv.kryeministri Erion Braçe deklaroi sot se në Goricaj të Divjakës janë vendosur shtyllat e betonit dhe janë shtrirë kabllot elektrikë. “Në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA