Ballina Etiketimet Elefant

Etiketim: elefant

EURO 2020 – Elefanti ”fallxhor” nxjerr fitimtare Francën në ndeshjen kundër...

HAMBURG, 14 qershor /ATSH-DPA/ - Një elefant "fallxhor" në një kopsht zoologjik në Hamburg ka vendosur që Franca do të mundë Gjermaninë në ndeshjen...

Cher ”viziton” Kaavan elefantin më të vetmuar në botë

ISLAMABAD, 27 nëntor /ATSH-DPA/ - Ylli amerikan i popit, Cher mbërriti në Pakistan për ''të përshëndetur'' Kaavan, një elefant i vetëm në një kopsht...

SOFT NEWS – Trafiku në Gjermani nuk bllokohet as nga… elefantët!

BERLIN, 7 qershor /ATSH-DPA/ - Trafiku nuk u bllokua për asnjë çast dhe askush nuk u plagos, deklaroi një zëdhënës i policisë gjermane, pasi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA