Ballina Etiketimet Elbasan “Volpone”

Etiketim: Elbasan “Volpone”

Premiera “Volpone”, për 100-vjetorin e shfaqjes së parë teatrale në Elbasan

TIRANË, 5 tetor /ATSH- I. Vata/ - Kryetari i bashkisë Elbasan, Qazim Sejdini ka pritur sot në zyrën e tij një grup aktorësh dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA