Ballina Etiketimet Ekspozita “Hapësira që ne na rrethon”

Etiketim: ekspozita “Hapësira që ne na rrethon”

FOTO/ Rifillimi i jetës dhe kthimi në normalitet pas pandemisë, përmes...

TIRANË, 10 qershor /ATSH – B. Naska/ Në kalanë e Tiranës është çelur për publikun artdashës ekspozita “Hapësira që ne na rrethon”, një projekt...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA