Ballina Etiketimet Efekte anesore

Etiketim: efekte anesore

FOKUS -Efektet anësore të mundshme, sa të sigurta janë vaksinat antiCOVID-19?

UASHINGTON, 25 nëntor /ATSH-AFP/ - Drita jeshile nga autoritetet shëndetësore po afron, dozat e vaksinave janë në prodhim dhe qeveritë, laboratorët dhe ekspertët premtojnë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA