Ballina Etiketimet Edtstadler

Etiketim: Edtstadler

Meta takim me Edtstadler: Vlerësova mbështetjen e pakursyer të Austrisë

TIRANË, 6 maj /ATSH – I. Vata/ Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar sot një takim me ministren Federale për Çështjet e BE dhe Kushtetutën...

Ministrja austriake Edtstadler: Shikoj vullnetin e fortë të këtij vendi të...

TIRANË, 6 maj/ATSH/ Ministrja e Austrisë për Europën dhe Kushtetutën Karoline Edtstadler, deklaroi sot në Tiranë se “është e nevojshme që ju të vijoni...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA