Ballina Etiketimet Durres. polici

Etiketim: Durres. polici

Kontrolle antikanabis në Durrës/ Në pranga 2 shtetas, procedohet kryeplaku i...

TIRANË, 12 qershor/ATSH/ Policia e Durrësit ka vijuar kontrollet antikanabis në territor, duke arrestuar 2 shtetas, dhe duke proceduar në gjendje të lirë kryeplakun...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA