Ballina Etiketimet DUNKAN

Etiketim: DUNKAN

BM – Dorëhiqet ministri britanik për Europën dhe Amerikën, Alan Duncan

LONDËR, 22 korrik /ATSH-AA/ - Ministri i Britanisë së Madhe për Europën dhe Amerikën, Alan Duncan, dha dorëheqjen. Duncan ka dhënë dorëheqjen disa orë para...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA