Ballina Etiketimet Dortumd

Etiketim: Dortumd

Rikthehet Bundesliga/ Dortmund mposht Schalken, fitojnë dhe Hertha me Wolfsburg

TIRANË, 16 maj/ATSH/ -Futbolli është rikthyer sërish sot. Ka qenë Bundesliga gjermane kampionati i parë që ka rikthyer i pari magjinë e futbollit pas...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA