Ballina Etiketimet “Dita e OKB Shqipëri 2019″

Etiketim: “Dita e OKB Shqipëri 2019″

Njohje e pavarësisë, Rama: OKB, jo e plotë pa Kosovën

TIRANË, 25 shtator /ATSH/ -Kryeministri Edi Rama në fjalën e tij në Sesionin e 76-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, u shpreh se,...

Dy vite strategji “Clean and Green 2020”/ Klosi: Nisma të shumta...

TIRANË, 25 tetor /ATSH/- Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, deklaroi sot se "kur dy vjet më parë lançuam strategjinë tonë “Clean and...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA