Ballina Etiketimet Dilo Veliaj

Etiketim: Dilo Veliaj

Rovena Dilo vlerëson Veliajn: Njeriu që fjalët i kthen në vepra,...

TIRANË, 26 tetor /ATSH – I. Vata/ Ndryshe nga çdo zgjedhje e kaluar, artistë dhe personalitete të shumta kanë vendosur që të rreshtohen krah...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA