Ballina Etiketimet Dick Marty

Etiketim: Dick Marty

Komisioni parlamentar për raportin e Dick Marty/ Manja: U depozituan...

TIRANË, 5 shkurt/ATSH/ Në drejtimin e kryetarit, Ulsi Manja, u mblodh sot komisioni i posaçëm parlamentar "Për administrimin e dokumentacionit dhe hartimin e një...

Mblidhet komisioni i posaçëm për çështjet e raportit të Dick Marty,...

TIRANË, 10 dhjetor/ATSH/ Komisioni i posaçëm për çështjet e raportit të Dick Marty, i kryesuar nga Kryetari i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja zhvilloi...

Kuvendi miraton përbërjen e Komisionit të Posaçëm për raportin e Dick...

TIRANË, 3 dhjetor /ATSH/ Kuvendi miratoi sot përbërjen e Komisionit të Posaçëm për raportin e Dick Marty-t. Kuvendi miratoi me 85 vota pro, 12 kundër...

Kuvendi në seancë plenare, shqyrton përbërjen e Komisionit të Posaçëm për...

TIRANË, 3 dhjetor /ATSH/ Kuvendi zhvillon sot seancën plenare ku do të shqyrtohen disa projektligje. Kështu Kuvendi do të shqyrtojë sot projektligjin “Për një ndryshim...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA