Ballina Etiketimet Diber Imeraj

Etiketim: Diber Imeraj

Dibër/ Përfundon rikonstruksioni i kanalit Trepçë-Dovolan, vaditen 70 hektarë tokë

TIRANË, 25 qershor /ATSH - I. Vata/ Bashkia e Dibrës njoftoi përfundimin e punës për rikonstruksionin e kanalit vaditës Trepçë-Dovolan. Kryetari i bashkisë Dibër, Dionis...

Dibër/ Nis puna për rehabilitimin e rrugëve rurale në njësinë administrative...

TIRANË, 18 qershor /ATSH - I. Vata/ Bashkia e Dibrës ka nisur punën për sistemimin e rrugëve në fshatrat Kukaj dhe Kandërr, njësia administrative...

Dibër/ Rehabilitohen kanalet vaditëse në fshatrat Trepçë dhe Dovolan, përfitojnë 800...

TIRANË, 26 maj /ATSH - I. Vata/ Bashkia e Dibrës vazhdon investimet në rehabilitimin e kanaleve vaditëse në fshatrat Trepçë dhe Dovolan. Kryetari i bashkisë...

Dibër/ Imeraj: 300 pako ushqimore për familjet në nevojë

TIRANË, 19 maj /ATSH – I. Vata/ Bashkia e Dibrës vazhdon shpërndarjen e ndihmave për familjet në nevojë në të gjitha njësitë administrative edhe...

Dibër/Imeraj: 100 pako ushqimorë për familjet në nevojë në Maqellarë dhe...

TIRANË, 17 maj /ATSH – I. Vata/- Bashkia Dibër  vazhdon shpërndarjen e ndihmave për familjet në nevojë në të gjitha Njësitë Administrative. Kryetari i bashkisë...

Dibër/ Imeraj: Vijon trokitja derë më derë në ndihmë të familjeve...

TIRANË, 2 maj /ATSH – I. Vata/- Bashkia e Dibrës vazhdon operacionin humanitar për familjet në nevojë në të gjitha Njësitë Administrative si dhe...

Operacioni humanitar në Dibër/ Imeraj: 35 pako ushqimore për familjet në...

TIRANË, 28 prill /ATSH – I. Vata/ Bashkia e Dibrës vazhdon shpërndarjen e ndihmave për familjet në nevojë në fazën e dytë të pandemisë,...

Dibër/ Imeraj për ATSH-në: 146 pako ushqimore për familjet në nevojë...

TIRANË, 18 prill /ATSH – I. Vata/ Bashkia e Dibrës vazhdon operacionin e shpërndarjes së ndihmave për familjet në nevojë në të gjitha Njësitë...

40 cm dëborë në Dibër, Imeraj për ATSH: Rruga nacionale e...

TIRANË, 1 prill /ATSH – I. Vata/ Kryetari i bashkisë Dibër Dionis Imeraj u shpreh sot se Dibra u gjend sot mbuluar nga dëbora,...

FOTO- Dibër/ Imeraj për ATSH: 550 pako ushqimore për familjet në...

TIRANË, 29 mars/ATSH – I. Vata/ Kryetari i bashkisë së Dibrës, Dionis Imeraj tha sot për ATSH-në se, janë janë shpërndarë 550 pako ushqimore...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA