Ballina Etiketimet Dertesa

Etiketim: dertesa

Certifikimi i performancës së energjisë në ndërtesa/ Miratohen kushtet dhe procedurat

TIRANË, 5 dhjetor/ATSH/ Këshilli i Ministrave ka miratuar së fundmi vendimin në të cilin përcaktohen kushtet e certifikimit të performancës së energjisë për ndërtesat...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA