Ballina Etiketimet Deputete

Etiketim: deputete

POLONI – Deputetët votojnë për zvogëlimin e pagës së tyre

VARSHAVË, 11 maj /ATSH-AFP/ - Parlamenti polak votoi dje një reduktim prej 20% të pagave të deputetëve për të ndaluar avancimin e skandalit të...

Zhvillimet në Kuvend, Byroja përjashton ministrin Bushati dhe 6 deputetë të...

TIRANË, 12 prill /ATSH/- Byroja e Kuvendit vendosi sot përjashtimin nga punimet e Kuvendit në seancë plenare dhe në komisione të ministrit për Europën dhe...

Forcim i rolit të gruas në shoqëri dhe vendimmarrje

TIRANË, 27 Mars/ATSH/ - Forcimi i rolit të gruas në shoqëri dhe vendimmarrje, si dhe rritja e kuotave të përfaqësimit të grave në parlament...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA