Ballina Etiketimet Dekret i Presidentit

Etiketim: dekret i Presidentit

Kuvendi diskuton sot 4 pr/ligje dhe një dekret të Presidentit

TIRANË, 16 korrik/ATSH/ Kuvendi zhvillon sot seancën plenare ku në rend të ditës është parashikuar diskutimi i 4 projektligjeve dhe një dekret i Presidentit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA