Ballina Etiketimet Dancila

Etiketim: dancila

BUKURESHT – Dancila: Rumania do të drejtojë BE-në me dinjitet

BUKURESHT, 11 janar /ATSH-AGERPRES/ - Rumania do e drejtojë Këshillin e BE-së me dinjitet, deklaroi kryeministrja rumune, Viorica Dancila. “Sot, rumunët janë të lumtur që...

RUMANI – Iohannis i kërkon publikisht dorëheqjen kryeministres Dancila

BUKURESHT, 27 prill /ATSH-AGERPRES/ - Presidenti rumun, Klaus Iohannis deklaroi sot se nuk besonte më te kryeministrja Viorica Dancila dhe se kjo e fundit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA