Ballina Etiketimet Daklea

Etiketim: Daklea

Daklea, aftësi për të krijuar përmes artit

TIRANË,12 shtator /ATSH/ Në hollin e Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe Rinisë u çel sot ekspozita e Dakleas, punime kryesisht portrete të ndryshme, të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA