Ballina Etiketimet Daja

Etiketim: Daja

Mbajtja e maskës në hapësira publike/ Epidemiologia Daja: Vendim i drejtë,...

TIRANË, 12 tetor/ATSH/ Epidemiologia e Institutit të Shëndetit Publik, njëkohësisht anëtare e komitetit të ekspertëve, Rovena Daja, theksoi sot se, "vendimi për mbajtjen me...

COVID-19/ Daja apel qytetarëve: Zbatoni distancimin social dhe higjienën, përdorni maska...

TIRANË, 9 qershor/ATSH/ Për herë të parë në vendin tonë, që prej nisjes së pandemisë së koronavirusit janë shënuar 36 të infektuar në një...

Grabitja në Rinas, mbetet në qeli dhe Rakip Hajdini

TIRANË, 30 prill/ATSH/- Rakip Hajdini shtetasi i pestë i ndaluar për grabitjen në Rinas ka dalë të martën para Gjykatës së Krimeve të Rënda...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA