Ballina Etiketimet Dailymail

Etiketim: dailymail

”DailyMail”: Tirana ndër 10 destinacionet më të mira

TIRANË, 9 shtator /ATSH/ - Gazeta e njohur britanike ''DailyMail'' ka bërë një klasifikim të 10 vendeve më të mira për t'u vizituar duke...

”DailyMail”: Riviera Shqiptare destinacion i mrekullueshëm turistik

TIRANË, 12 maj /ATSH/ - Duket sikur bota sa vjen dhe zvogëlohet, teksa në shumicën e rasteve pushuesit zgjedhin të fluturojnë jashtë vendit. Ndërsa turistët...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA