Ballina Etiketimet COVID19/ Ministria e Shëndetësisë

Etiketim: COVID19/ Ministria e Shëndetësisë

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 97 të shëruar, 161 raste të reja...

TIRANË, 11 shtator /ATSH - I. Vata/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se brenda 24 orëve të fundit janë identifikuar 161...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA