Ballina Etiketimet CIES

Etiketim: CIES

Raporti i observatorit të futbollit “CIES”/ Gjimshiti dhe Uzuni, mes lojtarëve...

TIRANË, 7 maj /ATSH/ Observatori i futbollit “CIES” ka publikuar së fundmi një raport me të dhëna të grumbulluara nga InStat mbi performancën e...

Marash Kumbulla, ndër 25 futbollistët e rinj më premtues në botë

TIRANË, 9 mars /ATSH/ Observatori i futbollit CIES ka publikuar një raport javor me listën e futbollistëve të rinj më premtues, të cilët janë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA