Ballina Etiketimet Cad

Etiketim: cad

JERUZALEM – Pas 50 vitesh rikthehen marrëdhëniet diplomatike Çad-Izrael

JERUZALEM, 20 janar /ATSH-AFP/ - Kryeministri izraelit, Benjamin Netanyahu, njoftoi sot rifillimin e marrëdhënieve diplomatike mes vendit të tij dhe Çadit, një vend afrikan...

IZRAEL – Kryeministri izraelit për herë të parë në Çad pas...

TEL AVIV, 20 janar /ATSH-DPA/ - Gati pesë dekada pasi marrëdhëniet diplomatike u thyen mes Izraelit dhe Çadit, kryeministri izraelit mbërriti sot në N’Xhamena...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA