Ballina Etiketimet Bushati COVID

Etiketim: Bushati COVID

Bushati shërohet nga COVID-19: Mirënjohje për punën e mjekëve dhe infermierëve

TIRANË, 30 nëntor /ATSH – I. Vata/ Koordinatori politik i Partisë Socialiste në Tiranë dhe njëherazi deputet i PS-së Ervin Bushati është shëruar nga...

Eventi sensibilizues nga shkolla “Misto Mame”/ Bushati: Të respektojmë masat dhe...

TIRANË, 2 nëntor /ATSH – I. Vata/ Kryetari i PS-së së Tiranës dhe njëkohësisht edhe deputeti i Njësisë Nr. 8, Ervin Bushati, ka mbajtur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA