Ballina Etiketimet Budull

Etiketim: Budull

Financohet nga BE/ Shkolla “Sherif Dervishi” në Krujë hap dyert në...

TIRANË, 3 maj/ATSH/ Kryeministri Edi Rama dhe ambasadori i delegacionit të Bashkimit Europian në Tiranë, Luigi Soreca inspektuan sot kantierin e shkollës “Sherif Dervishi”...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA