Ballina Etiketimet Brindizi

Etiketim: Brindizi

Tridhjetë vjet nga eksodi/ Rama: Brindizi u bë ndër mësuesit e...

  TIRANË, 6 mars /ATSH/ Kryeministri Edi Rama u ndal sot edhe në Brindizi, të Italisë ndërsa ndodhet në vizitë zyrtare në përkujtimin e 30-vjetorit...

Moti i keq/ Vlorë, tragetet nuk nisen drejt Brindizit

TIRANË, 14 shkurt/ATSH/ Për shkak të përkeqësimit të motit tragetet "ST. DAMIAN" dhe "PRINCE"nuk do të nisen sot drejt portit të Brindizit. Njoftimi vjen nga...

Fluks udhëtarësh në portin e Vlorës, 2 mijë pasagjerë udhëtuan sot...

TIRANË, 4 janar/ATSH/ Fluksi i udhëtarëve që udhëtojnë pas festave të fundvitit nëpërmjet portit të Vlorës vazhdon të jetë i lartë. Porti i Vlorës bëri...

ITALI – Evakuim masiv për neutralizimin e një bombe të LIIB

ROMË, 15 dhjetor /ATSH-AFP/ - Rreth 54 000 persona, më shumë se gjysma e popullsisës së qytetit, u evakuan sot në Brindisi, për të...

Vlorë/ Moti i keq, nuk niset trageti drejt Brindizit

TIRANË, 1 shkurt/ATSH/ Përkeqësimi i kushteve atmosferike dhe dallgët deri në 6 ballë në det të hapur kanë bërë që trageti i linjës Vlorë-Brindizi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA