Ballina Etiketimet Brace Mjeku

Etiketim: Brace Mjeku

COVID-19/ Braçe apelon qytetarët: Besojini mjekut të familjes, jo tellallëve të...

TIRANË, 20 nëntor /ATSH – I. Vata/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe apeloi sot qytetarët të komunikojnë me mjekun e familjes dhe jo, sipas tij, "me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA