Ballina Etiketimet Bornio

Etiketim: Bornio

Bormio, ish-refugjati kthehet në Shqipëri dhe hap një klinikë

TIRANË, 5 shkurt/ATSH/ - Mbërriti në Itali në marsin e largët të vitit 1991, në një nga zbarkimet e para të njerëzve të dëshpëruar në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA