Ballina Etiketimet Bordi Administrimit

Etiketim: Bordi Administrimit

Përcaktohen kriteret për anëtar të Bordit të Administrimit në institucionet e...

TIRANË, 26 dhjetor/ATSH/ Këshilli i Ministrave miratoi sot përcaktimin e kritereve dhe procedurave të përzgjedhjes së anëtarëve të Bordit të Administrimit, përfaqësues të ministrisë përgjegjëse...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA