Ballina Etiketimet Blera shafran

Etiketim: Blera shafran

Fituese e projektit “Idea”/ Blerta përfitoi grant për krijimin e fermës...

TIRANË, 2 mars /ATSH/ Blerta Feka, fituese e projektit “Idea” të mbështetur nga GIZ dhe Ministria e Financave dhe Ekonomisë, ka arritur të fitojë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA