Ballina Etiketimet Biznes Vlore

Etiketim: biznes Vlore

Zero TVSH dhe tatim fitimi për biznesin e vogël/Oltion Priftit: Do...

TIRANË, 27 shkurt /ATSH/ Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj thekson se, biznesi i vogël paguan zero TVSH dhe zero tatim fitimi. Denaj ka...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA