Ballina Etiketimet Bioetike

Etiketim: bioetike

SHËNIM – Bebe OMGJ, shimpanze të klonuara: Kina përballë bioetikës!

PEKIN, 27 nëntor /ATSH-AFP/ - Shimpanze të klonuara, uzina të klonimit të lopëve dhe tani “bebe OMGJ”, deklarata kumbuese e shkencëtarit He Jiankui mbi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA