Ballina Etiketimet Bilanci i dëmeve

Etiketim: bilanci i dëmeve

Tërmeti, Veliaj bën bilancin e dëmeve: Kemi inspektuar 460 pallate dhe...

TIRANË, 3 dhjetor/ATSH/ - Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj bëri edhe një bilanc të dëmeve që shkaktoi tërmeti i 26 nëntorit në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA