Ballina Etiketimet Besnik Kelmendi

Etiketim: Besnik Kelmendi

Oettinger: Gjermania mbështet pa rezerva hapjen e negociatave të Shqipërisë me...

TIRANË, 6 maj /ATSH-Gjergji Mima/ “Gjermania i jep përkrahje të plotë Shqipërisë dhe mbështet pa rezerva hapjen e negociatave me BE-në”, ka deklaruar Komisioneri...

Besnik Kelmendi, biznesmeni shqiptar që po ngjit shkallët e politikës në...

TIRANË, 6 prill /ATSH-Gjergji Mima/ -Samiti i dytë i Diasporës i mbajtur në Tiranë ishte një mundësi e shkëlqyer për personalitete të Diasporës shqiptare...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA