Ballina Etiketimet BERZH Kosove

Etiketim: BERZH Kosove

BERZH financon 5 milionë euro për NVM në Kosovë

TIRANË, 29 nëntor /ATSH/ - Banka Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH) do të financojë një kredi prej 5 milionë euro, për zhvillimin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA