Ballina Etiketimet Behgjet Pacolli

Etiketim: Behgjet Pacolli

Rindërtimi/ Pacolli publikon foton: Punimet në Thumanë përfundojnë në fund të...

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Punimet për rindërtimin e shtëpive të prishura nga tërmeti i 26 nëntorit 2019 në Thumanë do të përfundojnë në fund...

Plani i ndërtimit të Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës/ Rama darkë pune...

TIRANË, 19 maj /ATSH/ Kryeministri Edi Rama pati sot një darkë pune me Behgjet Pacollin, kreu i kompanisë “Mabetex”. Kryeministri ka publikuar dhe një foto...

Cakaj uron Konjufcën: Koha për thellim të mëtejmë të marrëdhënieve mes...

TIRANË, 4 shkurt /ATSH/ Ministri në Detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj ka deklaruar se është koha për thellim të mëtejmë...

Gjermania mbështet plotësisht liberalizimin e vizave për Kosovën

PRISHTINË, 12 prill /ATSH/ - Ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli, zhvilloi në Varshavë, një takim bilateral me ministrin e jashtëm gjerman Heiko Mass, i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA