Ballina Etiketimet BD

Etiketim: BD

Marrëveshja për koalicion/ Patozi: PD dhe LSI e dinë që është...

TIRANË, 3 mars/ATSH/ Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi tha se partia e tij Bindja Demokratike dhe partia e drejtuar nga Jozefina Topalli, Lëvizja...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA